headerphoto
Główna

Zalety firmy sprzątającej

Coraz więcej firm rezygnuje z zatrudniania etatowych sprzątaczek do sprzątania swoich obiektów.

Znacznie bardzie opłaca się wynająć wyspecjalizowaną firmę sprzątającą. Takie rozwiązanie ma bardzo wiele zalet i większość przedsiębiorców nie żałuje, że zdecydowali się na ten krok.

Jakie zalety niosą za sobą usługi firm sprzątających?

Po pierwsze wyspecjalizowane firmy sprzątające sprzątają dokładnie w bardzo krótkim czasie. A to, dlatego, ze dysponują profesjonalnym sprzętem i odpowiednimi środkami czystości, które bardzo ułatwiają pracę. Takie rozwiązanie jest również opłacalne z punktu finansowego, możemy ustalić z firmą sprzątającą harmonogram sprzątania dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb. A więc płacimy tylko wtedy, kiedy rzeczywiście dana usługa została wykonana.

Nie musimy się martwić, że kiedy pracownik pójdzie na L4 w naszej firmie zapanuje bałagan oraz chaos. Nie ponosimy kosztów zwolnienia chorobowego pracownika...

Jako dodatkową usługę możemy ustalić, że firma sprzątająca będzie zaopatrywał nasze obiekty w środki czystości takie jak mydło czy papier toaletowy. Takie rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu, nie musimy martwić się zaopatrzeniem biura w środki higieniczne. Zużycie tych produktów zazwyczaj rozlicza się na osobnej fakturze.

Kilka słów podsumowania…

W ostatnich latach pojawiło się mnóstwo firm sprzątających, jednakże znalezienie takiej, która jest solidna i dokładana jest bardzo trudne.  Warto przeanalizować przynajmniej kilka zanim odejmiemy ostateczną decyzję o współpracy. Bardzo niska cena zawsze powinna być dla nas sygnałem alarmowym, że coś jest nieporządku z daną firmą i prawdopodobnie nie będziemy zadowoleni z oferowanych usług.

Galeria zdjęć:

dom

ogród

dekoracja wnętrz

sprzątanie


Skomentuj ten artykuł