headerphoto
Główna

Osłony na okna nie tylko chronią przed słońcem

Rolety wewnętrzne podobnie zdołają ulepszyć jak i poprawić aranżacja każdego mieszkania czy domu.

Osłony okienne materiałowe,tekstylne usadowione są w kasetkach i pozwalają na zaciemnienie pokoju dając mu niepowtarzalny oraz oryginalny charakter. Rolety rzymskie, przez dobry dobór materiałów,  stanowią dekorację do każdego rodzaju wnętrz mieszkalnych czy biurowych. Dodają często charakter klasyczny, jak również nowoczesny i stylowy.. Zobacz więcej na naszej stronie

Roletki to sprawne i estetyczne osłonki do tarasów i okien, które zdziałają, że wszyscy z nas poczuje się przytulnie i wygodnie w swoim biurze lub mieszkaniu. W zależności od zaimplementowanych tkanin do produkcji rolet wolno dostać różnorodną przenikalność światła. Roletki wewnętrzne produkowane są z najlepszych jakościowo podzespołów, dając poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Występują w różnych kolorach mahoń, szarości a nawet bieli i brązu. Doskonale sprawdzają się w każdym wnętrzu. Są łatwe w w montażu i są zrobione z przeróżnych materiałów

Innym doborem oraz rozwiązaniem wystroju wnętrz stanowią żaluzje fasadowe. Żaluzje te stopują większość promieni słonecznych bezpośrednio wpadających do wnętrza salonu. Dzięki dużej gamie  kolorystycznej tych żaluzji fasadowych oraz  kształtów każde okno nabierze  estetycznego oraz eleganckiego wyglądu.

Roletki tekstylne stanowią efektowne i śliczne uzupełnienie każdego pomieszczenia bądź salonu .
Poprawnie dobrane doskonale współdziałają z obiektem. Wywołuje to wrażenie bezpieczeństwa i wygody oraz ochrony przed nadmiernym słońcem.
Są proste weleganckie, regulacji, efektowne oraz montażu.


Markizy są ogromnie mocne na skutek czego mogą być używane przez kilkanaście lat. Są sterowane ręcznie lub elektrycznie z alternatywą korzystania z automatyki pogodowej. To zapewnia szybkie oraz łatwe wykorzystanie tych markiz. Stanowią fenomenalną i elegancką ochronę domu przed słońcem oraz pogodą. Ten rodzaj osłony okiennej stanowi bardzo dobre zacienienie balkonów i tarasów. Zaletą markizy tarasowej jest lekka, wolno wisząca konstrukcja. To dostarcza efekt bardzo prostego oraz szybkiego zastosowania. Następną dobrą zaletą tych osłon jest to, że tkanina często jest zaimpregnowana specyfikiem ochronnym. Przez to stwarza się bariera ochronna na materiale, która zmniejsza tkaniny.

Jeśli jesteś zaciekawieni montażem i doborem systemu osłon okiennych zapraszamy do strony internetowej firmy Iwaniczek dostępnej pod adresem http://iwaniczek.pl. Szczegółową ofertę znajdziesz tutaj.

Galeria zdjęć:

dom

ogród

dekoracja wnętrz


Skomentuj ten artykuł