headerphoto
Główna

O okuciach do mebli

Obfita oferta a także Rozmaita kolekcja okuć meblowych proponuje olbrzymi zestaw towarów: okucia do klap, złącz, kątowniki, okucia do stołów, zamki, stopki meblowe,kółka, prowadnice, zawiasy meblowe, uchwyty meblowe, podpórki do półek, systemy drzwi przesuwnych .
Uchwyty meblowe stanowią eleganckie jak i nowoczesne wykończenie obiektów czy wnętrz. Mogą być one ukazane na zewnątrz  bądź są ukryte wskazując oryginalność i fason  mebla. Rynek przedstawia bardzo bogatą ofertę uchwytów meblowych. Uchwyty meblowe mogą być wykorzystane do mebli biurowych, kuchennych, pokojowych czy łazienkowych. Często firmy oferują uchwyty meblowe: uchwyty muszlowe, gałkowe, uchwyty drewniane czy prętowe. Uchwyty do mebli drewnianych wyróżnia to iż są wytrzymałe i ekologiczne oraz znacznie milsze i cieplejsze w dotyku. Do produkcji pozostałych uchwytów meblowych używa się między innymi aluminium, stal, mosiądz,  stal nierdzewną czy cynkal.
Niesłychanie użyteczną sprawą wśród okucia meblowe stanowią tak nazywane samozamykacze  czyli prowadnice do szuflad, szaf przesuwnych i wysuwanych. Gwarantują one większe możliwości w zabudowaniu dowolnej powierzchni czy wnętrza. Samozamykacze użytkuje się do sprzętów kuchennych, garderób, biurowych czy łazienkowych. Taka konstrukcja szuflad pozwala na szybki i prosty montaż. Oferta oferuje bardzopiękną i bogatą kolorystykę obejmującą kolor biały, szampański oraz szary.

Pożyteczną i Odmienną rzeczą zachwalaną przez wiele przedsiębiorstw są zamki za pomocą których każdy może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. W zależności od wykorzystania czy roli cechujemy zamki naciskowe,obrotowe, zaczepowe czy elektroniczne.  Te ostanie można wykorzystać jako zamki biurowe czy hotelowe. Zamki stosowane w hotelarstwie często opierają się o wykorzystaniu kart zbliżeniowych jako klucza. Dzięki temu jest ograniczone wejście obcych i nieproszonych ludzi. Zamki stosowane w hotelarstwie elektroniczne mają niewątpliwą przewagę nad tradycyjnymi mechanizmami kluczowymi.

W tej chwili  w meblarstwie zawiasy meblowe dzielimy na dwie grupy ze względu na wykorzystanie lub konstrukcję. Inne kategorie to zawiasy tak zwane regulowane zawieszki meblowe i zawiasy pozostałe. Właściwością istotną zawiasów puszkowych jest to, że posiadają duże zdolności w regulacji i są łatwe w złożeniu.
Inną odmianą zawiasów są ozdobne zawiasy meblowe. Materiałem z którego są wykonane te zawiasy meblowe  to stal galwanizowana.

Jednym z liderów na rynku akcesoriów meblowych jest - Hafele. Aktualną ofertę znajdziesz tutaj.

Galeria zdjęć:

dom

ogród

dekoracja wnętrz

 okucia meblowe

 akcesoria meblowe


Skomentuj ten artykuł