headerphoto
Główna

Nowoczesne fotoksiążki czy tradycyjne albumy?

Coraz częściej tradycyjne albumy na zdjęcia zastępowane są przez albumy w formie książek.

Do przechowywania zdjęć w ten sposób przyznają się blogerki i znane osoby. Bez wątpienia fotoablumy stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego fotoksiążki zyskują coraz większe grono fanów? Wpływ na to z pewnością ma kilka powodów.
Co myślisz, gdy dostajesz do rąk książkę, która okazuje się być albumem? Pierwszą myślą jest zapewne ta, która wyraża podziw dla tego, jak książka prezentuje się w całości. Fotoksiążka posiada zazwyczaj grubą okładkę a zdjęcia wydrukowane są na bardzo dobrej jakości papierze.

Kolejnym plusem jest to, że to Ty, zupełnie samodzielnie możesz w łatwy sposób zadecydować o kolejności zdjęć oraz konfiguracji, w jakiej występują. Oczywiście pod poszczególnymi zdjęciami mogą znajdować się podpisy. To, jak będzie wyglądał Twój fotoalbum zależy tak naprawdę tylko od Ciebie. Kolejną jego zaletą jest łatwość z jaką możesz go zrobić. Prawdopodobnie nie będziesz musiała nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że wejdziesz na odpowiednią stronę internetową, na której krok po kroku dowiesz się jak ze zdjęć zapisanych w dysku komputera stworzyć fotoksiążkę. Jedyne co wystarczy potem zrobić to zamówić ją i czekać na przesyłkę. Czy koszt fotoksiążki znacznie przewyższa koszt zapełnienia zdjęciami tradycyjnego albumu? Niekoniecznie - jeżeli weźmiesz pod uwagę cenę albumu i koszt wywołania poszczególnych zdjęć prawdopodobnie dojdziesz do wniosku, że fotoalbum to nowa jakość w bardzo zbliżonej cenie.

Fotoksiążka to wspaniały pomysł na przechowywanie zdjęć. Z pewnością będzie pasowała do nowoczesnego wnętrza o wiele lepiej niż tradycyjny album. Skoro pojedyncza fotoksiążka wygląda tak dobrze, to może warto zdecydować się na całą ich serię uwieczniającą najważniejsze chwile w życiu rodziny?

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny

fotografia


Skomentuj ten artykuł