headerphoto
Główna

Markizy tarasowe

Mikola Teresa Zuchowicz
54-016 Wrocław, ul. Woronowicka 4
Polska,
Telefon: 71 349 27 01, 71 349 19 81 Fax: 71 349 20 88

We własnym mieszkaniu cenimy sobie przede wszystkim jego funkcjonalność i staramy się, żeby wszystko w nim służyło naszej wygodzie.

Bardzo ważne jest, aby stworzyć w mieszkaniu przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Kiedy posiadamy mieszkanie na wysokim piętrze na pewno przeszkadza nam zbyt jasne światło. 
W okresie wiosennym i letnim intensywne promienie słoneczne potrafią obudzić nas już przed piątą rano. Warto wtedy zainwestować w rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne. Producenci rolet oferują ogromną liczbę wzorów i kolorów, można więc wybrać rolety dopasowane zarówno gabarytami do niestandardowych okien, jak i kolorystycznie do wnętrza mieszkania. Do wyboru mamy również cały wachlarz materiałów - niektórzy zdecydują się na lekki plastik, do stylowych wnętrz pasować będą rolety z różnego rodzaju drewna, wciąż popularne są rolety z metalu lub lekkie i przepuszczające światło rolety papierowe.  
Jeśli już zajmujemy się aranżacją okien warto zainwestować w moskitiery. Wiodący producent moskitier w Polsce oferuje moskitiery w różnych wielkościach, więc bez problemu można będzie dopasować je do każdego okna. A ochrona przed niechcianymi insektami zwłaszcza w sezonie letnim jest wręcz nieoceniona. Szczęśliwi posiadacze balkonów czy tarasów z pewnością zdecydują się na nowoczesne markizy tarasowe. 
W upalne słoneczne dnia dają one upragniony cień, dzięki czemu można idealnie relaksować się na tarasie z ulubioną książką. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli dopasować odpowiedni wzór i barwę do każdego tarasu i zaaranżować tę przestrzeń według własnych upodobań. Każdy właściciel mieszkania znajdzie dla siebie coś interesującego.
Dowiedz się więcej na: http://www.mikola.pl

Galeria zdjęć:

markizy

rolety

moskitiery

żaluzje

okna

wrocław


Skomentuj ten artykuł